Hypotéka na všechno, nač jen pomyslíte

Ideální hypotéka pro všechny životní situace je ta americká. Její velkou výhodou, kterou byste kdekoli jinde jen stěží hledali je to, že je bezúčelová, a můžete ji proto použít k libovolným účelům. Vlastně je to tak, že si za peníze ani nemusíte nic koupit, pokud nebudete chtít. Peníze si můžete půjčit třeba jen pro ten pocit, že jimi máte kapsy nacpané k prasknutí, což se člověku stává v životě málokdy, nicméně je dost pravděpodobné, že většina lidí bude mít se svým úvěrem naprosto jiné plány. Lidé tuto hypotéku využívají tam, kde by jim jiná půjčka nedostačovala.

drobné mince

Třeba při složitých rekonstrukcích, kde byste u klasického úvěru na bydlení museli dokládat výdaje na každou korunu, pro pořízení spotřebičů a služeb, na které nemůžete běžnou půjčku mít anebo třeba na splacení starých závazků. I to je možné a stále platí, že to, k čemu chcete peníze využít, nemusíte nikomu sdělovat ani předtím, ani potom, a také to nemusíte nijak dokládat.

Mnoho lidí ovšem pátrá po takové americké hypotéce, u které nebudou muset prokazovat své příjmy, a její získání tak bude snazší. Takovou možnost sjednat si americkou hypotéku bez dokládání příjmů hledají přirozeně všichni ti, kteří vědí, že mají nižší příjmy, třeba proto, že s nimi při žádosti o půjčku v bance neuspěli.

koruny

Špatná zpráva pro všechny tyto lidi je, že výše jejich příjmů bude zajímat všechny věřitele, ať už se obrátí na libovolnou finanční společnost. Naopak dobrá zpráva je, že k takové informaci se mohou různé finanční společnosti stavět různě, a pokud jde o ty nebankovní, tak těm ani nižší příjmy nemusí vadit. Naprosto zásadní totiž je, zda budete schopni svou půjčku pravidelně splácet. Pokud to prokážete, můžete ji mít bez ohledu na výši svého příjmu, a také bez ohledu na to, zda máte nějaké dluhy anebo třeba záznam v bankovním či nebankovním registru.