K čemu se vám hodí sedací vak

Že se na sedací vak pohodlně posadíte, ví každý, a není nutné se o tom sáhodlouze rozepisovat, ale existují situace, pro které je tato pomůcka jako stvořená:

Postel pro hosty – dostáváte se občas do situací, kdy vás navštíví vaši přátelé, diskutujete a bavíte se spolu dlouho do noci, a najednou je jedna hodina po půlnoci, a nikomu z vás se zrovna nechce opouštět byt a cestovat nějakých třicet kilometrů autem, nebo dokonce městskou dopravou (pokud jste požili alkohol)? Pak můžete nabídnout nocleh, což se hodí, zvláště pokud je druhý den volný. A budete-li mít doma sedací vak Duo, ten se dá pohodlně a rychle rozložit do tvaru pohodlného lůžka. Tyto vaky mívají rozměry 140 x 190 cm, takže pro přespání jedné osoby přímo komfortní, a pro nocleh dvou osob (partnerů) dostačující.

sedací pytle v exteriéru

Prostor pro hraní – velké sedací pytle https://www.beanbag.cz/ oceníte i s vašimi dětmi, pokud si s nimi chcete zahrát karty, deskové hry, skládat puzzle a provádět cokoli dalšího přímo na podlaze. V rozloženém tvaru se po nich můžete povalovat a zaujímat různé polohy, jak vsedě, tak vleže, nebo v polo leže.

fialový sedací vak

Venkovní prostředí – velké vaky Duo mívají nylonový potah a na vnitřní straně potahu se nachází pogumovaná vrstva, takže můžete vytáhnout vak i ven na zahradu. Velkou výhodou je, že není těžký, i obří velikost vaků neznamená, že se s nimi budete vláčet ve dvou lidech. Pohodlně je uchopíte do jedné ruky a přenesete sami, protože jejich hmotnost se díky výplni z polystyrenových kuliček EPS pohybuje kolem sedmi kilogramů.

Pokud vak namokne od deště, nic se neděje, voda se dovnitř pod potah nedostane, proto také nemusíte mít obavy přímo na vaku svačit a rozlít na jeho povrch třeba pomerančový džus. Bez problémů jej opláchnete např. vodou z venkovní hadice. Z tohoto důvodu jsou vaky vhodné i k venkovním bazénům, kde na ně můžete stříkat vodou, a jim to neublíží.