Levné a pohodlné sprchování

V letním horku není nic příjemnějšího než studené osvěžení. To nám zajistí hlavně osvěžující voda, která nám uleví od tropických veder. Mnozí z nás to řeší zakoupením bazénu, který všichni oceníme v horkých měsících. Udělat si prostor na bazén je však někdy horší a někdy si to ani nemůžeme dovolit. V malém nafukovacím bazénku se sice ochladíme, ale zase si nezaplaveme. A tak spousta z nás to řeší tak, že se zajedeme vykoupat do veřejného bazénu či přírodního koupaliště. Ne vždy to máme všichni po ruce a raději bychom chtěli mít něco vlastního.

voda v bazénu

V parném létu vám požadované ochlazení poskytne také solární sprcha! Je to velmi praktická věc, velmi skladná a nenáročná na údržbu třeba na rozdíl od bazénu. Pokud nemáte na bazén místo a stačí vám v horkém létu pouze příjemná venkovní sprcha, pak je tím nejlepší řešením zahradní sprcha! Vůbec vám nezabere žádné místo a navíc se nabíjí zdarma ze sluneční energie, takže pokud potřebujete teplou vodu, můžete se osprchovat také teplou vodou. Ohřívání ze sluneční energie je tak finančně nenáročné, ekologické a pohodlné. V letních měsících není nad to využít sprchování na své zahradě!

v bazénu

Možná ale řešíte možnost osprchování na vaší chalupě nebo chatě, kde ta možnost není. Spousta chatiček má ještě dnes znemožněný přívod vody a musí využívat pouze vodu ze studně. A tak možná i vy na chatě nemáte ani koupelnu, tudíž se kde vysprchovat a používáte suchý záchod. Právě pro vás je tím nejlepším řešením solární sprcha, kterou můžete umístit kamkoli na vaší zahradě a vodu, kterou zde naplníte, bude ohřívat sluneční energie na solárních panelech. Solární sprchy tak vyřeší vaší situaci s nemožností osprchování se na vaší chatě, a vy si tak budete moci užívat dlouhých dní na vaší chatě díky zahradní sprše! Typů zahradních sprch je opravdu velké množství a vy si můžete vybrat tu svou dle vaší náročnosti.