Nejoriginálnější kryty pro Váš Huawei P30 Lite

Pořídili jste si nový telefon Huawei P30 Lite a sháníte kvalitní kryt, který by ochránil Váš telefon při pádu, či jiném poškození? Na trhu jich najdeme jistě spoustu, ale kromě ochrany mobilu je důležitý také samotný vzhled. S tím je na českém trhu, konkrétně pro tento typ a značku Huawei, trochu problém, ale určitě najdeme výjimky. Co třeba obchod modnimobil.cz?

černý silikonový kryt

Na této stránce najdete obaly a kryty na mobil opravdu pro každou značku. Nejen, že jsou z pevného a kvalitního materiálu, ale mají také krásný, originální vzhled! Vyberou si jak dámy, tak páni a dokonce i děti. Kryty pro Huawei P30 Lite jsou vyrobeny z lehkého a pružného silikonového materiálu. Po stranách jsou potřebné výřezy na nabíječku, sluchátka a vzadu samozřejmě na fotoaparát. Silikon je velmi praktický, jelikož nemá kluzký povrch, a navíc příjemně padne do ruky. Na výběr jsou jednoduché barevné kousky, velmi populární jsou barvy jako modrá, červená nebo klasická černá. Pokud chcete být ještě originálnější, najdete zde i plno nádherných krytů s potisky a vzory. Například krásnou mandalu, barevné lapače snů nebo elegantně provedené motýlí vzory.

obal se vzorem motýlů

Nevyhovují Vám plastové kryty, které zakryjí pouze zadní část? I když si na e-shopu můžete pořídit i tvrzené sklo pro přední displej, chápu, že pro Vás může být praktičtější tzv. knížkové pouzdro. I tyto pouzdra jsou na webu k dostání. Uvnitř pouzdra se nachází plastová vanička, do které mobil skvěle a jednoduše zapadne. Na druhé vnitřní straně najdete velmi užitečné kapsičky, třeba na kreditní kartu, vizitku apod. Zavírání knížky je provedeno jednoduchým magnetickým páskem, tak Vám telefon nikdy nevypadne. Samozřejmostí jsou pak otvory na fotoaparát a konektory. Velkou výhodou je pak to, že knížku můžete přeložit a funguje jako perfektní stojánek, což můžete využít třeba při sledování filmů ve vlaku. K dostání jsou v různých barvách i vzorech, myslím, že si určitě vybere každý!