Bezpečnější cestování

Mít přehled o situaci, která se odehrává na vozovce je naprosto stěžejní hlavně proto, abyste se dostali ve zdraví domů. Silná vánice, déšť nebo mlha by vás neměly při jízdě výrazněji limitovat. Potřebujete mít však kvalitní světla, na která je spolehnutí. Autožárovky osram mezi tento typ svítidel bez nejmenších pochyb patří. Dokonce jsou mnohými experty označovány jako nejlepší ve své třídě, což je rozhodně velká poklona a zároveň doporučení, abyste si je pořídili. Stačí si jen vybrat ten správný model.

vozidlo

Jaký typ?

Výběr světel do osobního auta není přeci jen tak široký jako je to u standardně používaných světelných zdrojů například v domácnostech, ale menší rozdíly mezi jednotlivými typy přeci jen existují. A i když se nejedná o příliš velké rozpory, při výběru byste to měli zohlednit. Pokud si nejste jisti, jaký typ autožárovky patří zrovna do vašeho vozu, stačí jen nahlédnout do příslušného manuálu, kde byste měli zjistit vše potřebné. Obecně platí, že modely označené jako H7 jsou vhodné do nových aut, které jsou vybavený moderními světlomety a modely s označením H4 zase pasují světlometů vozidel, které již mají pár let služby za sebou.

ferrari

Instalace

Instalace autožárovek osram probíhá prakticky stejným způsobem jako instalace konkurenčních produktů. Před započetím samotné práce byste si opět měli důkladně přečíst manuál, který máte k vozu. V případě, že jste ho ztratili, je většinou možné najít vše podstatné například na internetu, ale nemusí to být pravidlem. Nejste-li si jisti, jak postupovat, raději neriskujte a buďto se zeptejte nebo přímo s vozem zajeďte do servisu, kde vám výměnu za menší poplatek provedou. Instalace jako taková není složitá, alespoň u většiny vozů, ale některé typy aut mají přístup k světlometům komplikovaný, a tudíž by amatérská instalace nemusela dopadnout příliš dobře.