Za záznam v registru se stydět nemusíte

Máte záznam v registru? Klidně to bez obav přiznejte! Pokud budete potřebovat hypotéku, tak vám žádné tajnosti nepomohou. Stačí prověřit bankovní a nebankovní registry žadatele a vše vyplyne na povrch – záznam v registru zkrátka neutajíte. I když je pravda, že k takovým tajnostem byste mohli mít důvod, protože všichni moc dobře vědí, že banky nikomu se záznamem v registru nepůjčí ani korunu. To je ovšem poměrně nespravedlivé. Vždyť ani vlastník podobného vroubku se nemá za co stydět, tím spíše, že těch, kdo zápis mají, stále přibývá. A není to dáno ani tak tím, že by Češi byli stále méně zodpovědní, jako především tím, že se záznamy rozdávají jako na běžícím pásu i za úplné malichernosti, a že doba, po které takový zápis zmizí, je poměrně dlouhá.

libra

Takže doba, po kterou takto poznamenaný člověk nemůže v bance požádat o půjčku je neúměrně dlouhá ve srovnání s tím, za co většina lidí zápis získá. Třeba i vy sami patříte k těm, kteří zaplatili pozdě zdravotní a sociální pojištění, anebo o se opozdili s platbou za energie či za telefon. Ano, i tak strašně málo stačí k tomu, abyste neměli nárok na půjčku v bance. Nicméně nic takového vám už vadit nemusí – o stejně výhodnou půjčku jako je ta bankovní můžete požádat i v nebankovní společnosti.

kožená peněženka

A ještě na tom vyděláte! Podmínky nebankovních úvěrů jsou k lidem mnohem více vstřícné, mají rovněž velmi výhodné úroky a dlouhou dobu splatnosti, a navíc se můžete těšit na půjčku ušitou na míru vašim potřebám! Takže taková hypotéka bez registru vám přijde velmi vhod v situaci, kdy nutně potřebujete půjčku na vyřešení naléhavých záležitostí, stejně tak jako v situaci, kdy si chcete půjčit na něco, co vám „pouze“ usnadní anebo zpříjemní život. Vždyť právě od toho jsou tady půjčky – aby dělaly lidský život snazší a příjemnější – tak toho neváhejte využít!