Hypotéky bez registru jsou reálným a dostupným finančním produktem

Je snahou každé finanční společnosti zaujmout a přijít s lákavou nabídkou, která zkrátka upoutá co nejširší veřejnost. Mnoho nových a interesantních nabídek přichází od nebankovního sektoru. Jedná se o zcela jedinečné návrhy v rámci řešení, jak získat peněžní prostředky nejen v co nejkratším čase, ale také umožnit vše za podmínek, které jsou reálné téměř pro každého.

nový majetek

Je pravdou, že inspirace trendů a novinek má původ i v zahraničí, zejména se jedná o západní země. Mezi stále novější produkt náleží hypotéky bez registru. Zatímco doposud je neměnným faktem velmi striktní schvalovací proces v případě žádosti o hypotéku u bankovní instituce, kde je vždy důkladně nahlíženo do všech různých registrů, přísně posuzována bonita žadatele apod. Oproti tomu nebankovní sektor je shovívavější vůči žadateli.

Transparentní podmínky a seriózní jednání

Při výběru adekvátní společnosti, lze získat i u hypotéky bez registru velmi výhodné podmínky. Tento úvěr dává šanci každému. V tomto případě lze mít i potenciální záznam v registru.

velké investice

Nutno podotknout, že jen jedno opomenutí včasného zaplacení faktury či splátky, nedělá z člověka nedůvěryhodného, nicméně díky záznamu v registru je tak pro banku zcela odepsaným a nevhodným žadatelem.

Nebankovní společnost je efektivním řešením

Možnost získat finance až do 70% procent ze současné prodejní ceny nemovitosti. Dobu splácení je možné rozložit až na dlouhých třicet let. Garance minimální administrativy a bez poplatků předem. Nízká úroková sazba, která mnohdy konkuruje té bankovní. Možnost schválení a získání finančních prostředků v co nejkratším reálném čase, tj. do 24 hodin.

Hypotéka, která je vhodná i pro firmy. Předčasné splacení je bez sankce či jakéhokoliv poplatku. Můžete se spolehnout na pomoc ze strany finančních odborníků, jejichž snahou je vyřešit vaši nelehkou finanční situaci.