Jak na servis a opravu vířivky?

Vířivka patří rozhodně k těm záležitostem, které se často spojují s luxusem nebo prostě jen s relaxem. Do vířivky tedy si lidé chodí odpočinout a chtějí tím přestat myslet na dennodenní stres, který je může provázet. Vlastnit vířivku je dnes záležitost podobná jako je si pořídit auto. Tedy jak o auto, tak i o vířivku je potřeba pečovat tak, aby nám co nejdéle vydržela a sloužila tak, jak by měla. Avšak stejně jako auto dáváme do servisu, pokud potřebujeme na něm něco opravit, tak i vířivka potřebuje profesionální péči.

Vířivka

Ne všichni totiž musí automaticky vířivkám rozumět, nebo naopak na její servis či čistění zkrátka není čas. To není však problém, jelikož čištění vířivek Spa Aqua Servis je služba, která vám s těmito problémy pomůže bez problému. Ať už se jedná o kompletní přípravu vířivky a bazénu na sezonu včetně vyčištění a revize technologie nebo například o výměnu a opravu poškozených dílu, jako jsou masážní motory, ozony, cirkulační motory, trysky, potrubní systémy, zkrátka cokoli vás napadne, tato firma si s těmito problémy poradí.

Vířivka

Váš jakýkoli problém, který vás s vířivkou provází, může být tak snadno vyřešen díky této službě. Nejen čistění a různé opravy jsou však posláním. Pokud byste po sezoně chtěli svou vířivku zazimovat, což by obsahovalo diagnózu bazénu a vířivky, jejich kompletní vyčištění jak skeletu, armatury, tak i veškerého potrubí vodní technologie, a to včetně všech filtrů, stačí tuto firmu kontaktovat. Jejich ceny jsou skutečně příznivé a odvíjí se od toho, kde se nacházíte, tedy pokud se nacházíte mimo Prahu, ať už se jedná o Moravu, Čechy nebo Slezsko, tak za každý kilometr k vám si účtují 15,- Kč. Na jejich stránkách se dozvíte o veškerých kontaktech, jako je e-mail, telefonní číslo, kde je nonstop pohotovost, takže můžete zavolat kdykoli, anebo je můžete kontaktovat i pomocí kontaktního formuláře.