Jak na kvalitní erekci

Mužské pohlaví povětšinou nepřiznává své problémy. O to více je mezi muži naprostým tabu téma erekce, a jejích poruch. Přitom podle průzkumů trpí problémy s erekcí každý třetí muž, a to již okolo středního věku. Ne vždy se však musí nutně jednat o závažnější problém, mnohdy se naopak jedná pouze o chvilkové selhání, které se však může zvrátit do nekonečného, začarovaného kruhu. Jak ale poznat, zda se jedná o vážnější poruchu, nebo naopak pouze o dočasný problém? V každém případě je nutné si nejdříve uvědomit příčiny poruchy erekce, ovšem i těch je hned několik.

doplňky stravy

Nejčastějším důvodem náhlého problému s erekcí bývá požití nepřiměřeného množství alkoholu, případně drog. Dále se může také jednat o problém psychického rázu, přičemž psychika je s tímto tématem úzce spojena. Může se tak jednat například o stres, deprese, či úzkosti, které k poruchám erekce vedou. Další příčinou (spíše) psychického rázu je sugesce. Pokud muž selže jednou, může mít sklony k nižšímu sebevědomí, a zároveň se tak začít obávat, že příště selže opět. Z tohoto důvodu se pak jedinec dostává do začarovaného kruhu, kdy ze strachu není schopen erekce. V neposlední řadě zde může být příčina hormonální. Když mužské tělo dospívá, je organismus plný testosteronu. Ten se však, spolu s věkem, vytrácí, a jeho hladina ubývá. V takovém případě je pak může hladinu hormonu opět doplnit, a to buďto přírodními doplňky stravy, léky, či jinými prostředky.

poruchy erekce

Kvalitní erekce se dá však znovu podpořit, a to nejen tehdy, pokud jedinec trpí jejími poruchami. Mnoho mužů, kteří žádnou z poruch netrpí, přesto vsází na jistotu, a mimo jiné jsou tak vždy připraveni. Možným řešením jsou například již zmiňované doplňky stravy, které obsahují například L-Arginin. Tyto doplňky a vitaminy bývají prodejné bez předpisu, a mimo vyřešení potencionálních poruch erekce, Vám také přispívají na imunitu, prokrvení organismu, či pozitivně působí na psychiku jedince.