Jak pohodlně a levně zútulnit svůj domov

K tomu, aby byl váš domov pohodlný a útulný, nepotřebujete hromadu peněz, a špičkového designéra. Každý domov je jedinečný, a je na jeho majiteli, aby jej zútulnit a vdechl mu duši. S jakými doplňky to půjde snadno?

Ložnice

Mít krásnou ložnici, ve které se dobře spí, je základem každého spokojeného bydlení. Na prvním místě je jistě kvalitní postel, na které se zkrátka moc šetřit nedá. Zútulnit ji však jde snadno a levně. Ustlaná postel totiž působí lépe, když ji doplníte dekorativními polštářky, a pěkným, moderním přehozem. Nemusíte do toho však investovat velké peníze, jen trochu času. Projděte obchody s bytovými doplňky, a dívejte se po slevách. Pěkný, heboučký přehoz lze sehnat už za 300Kč, a dekorativní polštářky po 70Kč za kus. V Pepcu pak pořídíte stylové lampičky na noční stolky, jejichž cena se pohybuje mezi 180-350Kč za kus. Na okno dejte nějaké květiny, a voilá, ložnice jako nová.

ukázková ložnice

Obývací pokoj

Co se obývacího pokoje týče, obvykle zahrnuje především televizor, pohodlný gauč, a konferenční stolek. Od věci není ani knihovna plná knih, a různých suvenýrů. Zdi pak můžete vyzdobit rodinnými fotografiemi, ručně malovaným obrazem na plátně, které v akci seženete například v Lidlu, a nebo obrázky, které pořídíte v různých bazarech. Na zemi pak bude skvěle vypadat kobereček, který bude barevně ladit se stěnami, nebo nábytkem. 

moderní jídelna

Jídelna

Vyzdobit jídelnu a proměnit ji tak v pohodlnou místnost není vůbec náročné. Staré židle snadno překryjete elastickými potahy, které objednáte z Aliexpresu okolo 60Kč za kus. Na stůl pak můžete dát podložky, ty se dají zakoupit v pepcu, ikei, nebo třeba v Jysku. Váza s květinami vypadá dobře uprostřed každého stolu. V létě si květiny nasbíráte na louce, nebo poli. Na zimu se pak můžete spokojit i s umělými. Na zeď namontujte police, na které vystavíte sváteční nádobí, hrníčky z cest, nebo třeba květináče s dalšími květinami. V příjemné jídelně se totiž obědvá jedna radost.