Proč mít doma rezervu v podobě uzavíratelných plastových sáčků

Sáčky pro drobnosti

Polyetylen je materiál, jehož vlastnosti oceníte i v podobě obalů. Igelitové pytlíky náš život provází již tolik let, že si stěží dokážeme představit dobu, kdy neexistovaly, a lidé si museli vystačit s plátnem nebo s papírem. Plastické hmoty změnily lidský život k nepoznání a mít při ruce uzavíratelné sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack různých rozměrů je výhodné v mnoha ohledech. Jedním z nich je ukládání drobností, které by ve sklenicích či krabičkách zabíraly spoustu místa.

Sáček je průhledný, nezapáchá, je velmi tenký a dobře skladný, levný a hlavně spolehlivý. Může pojmout knoflíky, sponky, závlačky, šroubky, vruty, čepy, kolíčky, druky, zkrátka jakékoli drobné předměty v dílně, u šicího stroje, anebo třeba v dětském pokoji. Kupříkladu takové puzzle takto nepoztrácíte, neztratí se vám ani figurky z „Člověče nezlob se“, budete mít pohromadě všechny karetní hry a pexesa a dílky dětských stavebnic.

karty a kostky

Když se budete stěhovat, oceníte uzavíratelný sáček při rozmontování nábytku, navíc jej můžete přilepit lepicí páskou k jednotlivým deskám a mít přehled, které spojovací komponenty kam patří.

Sáčky v kuchyni

Sype se vám mouka z papírového pytlíku? Koupili jste alternativní mouku např. kokosovou nebo jáhlovou? Potřebujete někam uložit strouhanku, aby příliš neoxidovala? Sáčky se zipem jsou na to jako stvořené, nasypete do nich tyto sypké hmoty, vytlačíte z nich přebytečný vzduch a zabráníte tak jejich rychlému rozkladu.

hromádka mouky

Žádné pachy – nemusíte tolerovat zápach některých sýrů, které ostatní doma zrovna nemilují. V sáčku jsou ukryté v bezpečí. Do uzavíracího pytlíku snadno vložíte i čalamádu, kysané zelí a další polotekuté či tekuté složky. V chladničce nebudou přijímat pachy a ani ovlivňovat další uložené potraviny. Velký uzavíratelný sáček se někdy může hodit i pro výjimečné situace, jako např. pro ukládání čisticích prostředků a chemikálií, jako je soda, změkčovače, prací prostředky, desinfekce a řada dalších toxických látek.