Svěží vzduch


Nikdy jsem neměla ráda takové místnosti, kde je to úplně hodně přetopené nebo když je tam zima. Já vím, že dnešní doba je taková, že většinou bude všude asi zima. Protože v dnešní době se musí šetřit energiemi, a to hlavně topení a podobně. A v dnešní době je teplo opravdu hodně drahé, takže si myslím, že mnoho lidí bude právě šetřit plynem a energiemi, což ale na druhou stranu dost chápu. Já jsem si ale řekla, že samozřejmě taky šetřit budu, ale taky chci žít důstojný život. Proto jsem si na začátek léta pořídila klimatizaci. Protože už bylo u nás doma takové nesnesitelné horko, že to ani nešlo pořádně vyvětrat.

Přesně takovou jsem si pořídila.

To, kdyby alespoň venku foukal vítr, tak by se ten vzduch trochu hýbat. Jenomže si představte, že já bydlím ve starém velkém domě, který je hodně přízemní a má tam docela malá okna. Takže i když otevřu všechna okna, tak se ten vzduch vevnitř prostě nevymění a blbě se tam vážně dýchá. navíc při vaření se sráží pára, a to taky nedělá nic dobrého. Akorát by to podporovalo růst plísně. A já chci dýchat čerstvý vzduch.

Energiemi musíme šetřit.

A proto taky bydlím na vesnici. Takže jsem si pořídila klimatizaci z Brna. Sice je Brno od naší vesnice hodně daleko, ale dozvěděla jsem se, že právě brněnské klimatizace jsou úplně ty nejlepší. A když jsem se potom koukala na webové stránky sunus.cz, kdy bylo plno klimatizací, tak jsem si mohla vybrat z několika typů. Zjistila jsem, že brněnské klimatizace jsou zatím výhodné v tom, že vám vlastně tu klimatizaci dovezou až domů. A po domluvě vám ji taky pomohu nainstalovat. Tohle pro mě bylo naprosto ideální, protože já se v technice vůbec nevyznám. A i kdyby to byla sebelepší brněnská klimatizace, tak já sama bych jí samozřejmě nepostavila. Ani nevím jak na to. A vy by jste si poradili s klimatizací v Brně www.sunus.cz/klimatizace nebo by jste taky potřebovali nějakého specialistu?