Úniková hra

Každý z nás má nějaký koníček, nebo činnost, kterou dělá, pokud má chvilku čas. Někdo rád vyrazí na ryby, jiní zase do posilovny, či na nějaký sport. Každý z nás však miluje něco jiného a věnuje se něčemu jinému. Pokud však máte rádi napětí a také milujete týmovou práci, tak neváhejte a vydejte se s partou přátel na zábavnou únikovou hru. Pokud jste o únikové hře nikdy neslyšeli, tak to vůbec nevadí, zapojit se může doslova každý a zaručeně všechny nadchne.

game

Escape game Pardubice Enigmaescape, je nevšední zábava, kterou musíte zaručeně vyzkoušet. Než doma sedět na gauči, tak je lepší se vydat vstříc zábavě. Sebou můžete vzít také své přátelé, nebo rodinu a určitě si tuto hru všichni užijete. Hra se dá hrát ve dvou až pěti hráčích a nabídne Vám spoustu záhad, hádanek, rébusů, ale také skrytých nápověd a dalších věcí. Hra se doporučuje od 15 let věku, ale s doprovodem se mohou únikové hry zúčastnit i děti pod 15 let. Hra trvá z pravidla 75 minut a Vaším úkolem je rozluštit všechny klíče a také kompletně děj celé hry. Hra je o spolupráci v týmu, o rychlém rozhodování a také o postřehu, kterého není nikdy dost.

game (2)

Hra je ideální i jako dárek k narozeninám, nebo na Vánoce. Stačí si zakoupit voucher, který vkusně zabalíte a poté předáte, jako dar. Z okolí se na tuto hru sjíždí nejrůznější sorta lidí. Můžete zde potkat školní výlet, dělají se zde firemní akce a také rozlučky se svobodou. Pokud někomu dáte únikovou hru jako dárek, tak také můžete počítat s tím, že Vás obdarovaná osoba pozve do týmu, se kterým na únikovou hru jdete. Tudíž si užijete dobrou zábavu s oslavencem.

Jestliže se doma nudíte a už nevíte, co byste podnikali, tak zkuste únikovou hru v Pardubicích. Zaručeně si užijete zábavu, kterou jen tak někde nenajdete a ještě dlouho budete vzpomínat na příhody, které jste v únikové hře zažili. Proto neváhejte a rezervujte si termín už nyní.